Álláshirdetés

A Magyar Biztosítók Szövetsége Elkülönített Szervezeti Egysége (ESZE),  a Kártalanítási Számla, személyi sérüléses csoport feladatainak ellátására munkatársat keres,

Kárügyintéző

munkakörbe.

A kárügyintéző főbb feladatai:

A bejelentett személyi sérüléses és járadék kárigények:

  • nyilvántartásba vétele, az elektronikus adatnyilvántartás naprakész vezetése,
  • a kárigények fedezeti, jogalapi és összegszerűségi vizsgálata,
  • a kárigények megalapozottságára vonatkozó önálló döntések, illetve jóváhagyást igénylő esetekben döntés előkészítés jóváhagyáshoz,
  • önálló, napi operatív kárügy-kezelési tevékenység:
    • a kárügyben érintett személyek azonosítása, a szükséges adatok beszerzése, levelezések bonyolítása,
    • a tartalékolási utasítás alapján a kártartalékok megképzése,
    • a káradatbázis napi karbantartása, rendszeres adatbázis listák határidős feldolgozása,
    • a kárigények kezelésében érintett ügyfelekkel, partnerekkel telefonon, levélben és személyesen tárgyalások, egyeztetések bonyolítása,
    • szakmai egyeztetés orvosszakértővel,
    • kárigények számfejtése, javaslatok készítése
    • peres eljárásokban a MABISZ jogi képviselője munkájának támogatása
    • közvetlen kapcsolattartás a magyarországi biztosítókkal, szakmai konzultációk, ügyintézői szintű kapcsolatok támogatása,
    • együttműködés az ESZE más szervezeti egységeivel.

Az új munkatársunkkal szembeni elvárások:

  • Jogi végzettség,
  • Web alapú, és Office informatikai készségek,
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • Igényes munkavégzés,
  • Erkölcsi feddhetetlenség, büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony,
  • Jó munkahelyi légkör, kulturált körülmények
  • A magyar biztosítási piachoz igazodó jövedelem,
  • Eredmény, illetve teljesítmény alapú, alapbéren felüli bónusz.

A fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel kiegészített jelentkezéseket a kristof.varga@mabisz.hu e-mail címre kérjük megküldeni 2022. február 15-ig.